Długotrwałe i częste uniesienia miłosne są marzeniem każdej kobiety. Kiedy jej ochota na seks osiąga szczyty, chciałaby kochać się nawet kilka razy jednej nocy. Co zrobić, gdy partner odwraca się plecami i zaczyna pochrapywać? Przejąć inicjatywę!

seks

Delikatne pieszczoty

Rzucanie się na partnera nie da żadnego efektu poza syknięciem z bólu. Mężczyzna po wytrysku potrzebuje kilkunastu minut na regenerację sił. W tym czasie, jego narządy intymne, zarówno penis jak i jądra, są bardzo wrażliwe. Dotyk, nawet czuły, może sprawić ból. Nie oznacza to, że kobieta nie może robić z partnerem niczego. Delikatne pieszczoty z dala od tych miejsc przyczynią się do szybszego powrotu do wymarzonej formy. Wskazany jest delikatny masaż pleców od dołu do góry. Można zatrzymać się dłużej na karku i lekko ugniatać go kciukiem. Język również jest dobrym środkiem do uzyskania celu. Niech jednak służy tylko do delikatnego lizania wzdłuż linii kręgosłupa. Lepiej unikać na tym etapie wkładania go w różne otwory czy używania go do wyrafinowanych pieszczot. Proporcjonalnie do odzyskiwanych przez mężczyznę sił, można pozwolić sobie na coraz śmielsze ruchy.

Informuj o swoich potrzebach

Mężczyźni są stworzeniami mało domyślnymi. Lubią spełniać zachcianki kobiet, o ile o nich wiedzą. Zmęczenie po udanym seksie również nie wpływa dobrze na pracę szarych komórek. Jeśli więc partner nie domyślił się jeszcze, czego chce od niego kochanka, można obsypać go czułymi pocałunkami, delikatnie szczypać w usta, a nawet dmuchnąć w nie. Wymowne westchnięcie też powinno nakierować mężczyznę. W ostateczności, szepnięcie kilku słów z odrobiną pikanterii powinno dać partnerowi do myślenia. Może się jednak zdarzyć, że kochanek nie będzie miał siły na kolejne łóżkowe zmagania. Nie pomogą w tym żadne pieszczoty, łykanie tabletek typu Levitra czy wymuszenia. Niestety, czasem tak bywa. Uszanujmy to, tak samo, jak kobiety chciałyby ciszy i spokoju w czasie trudnych dla nich dni. Warto wspomóc mężczyznę zwykłym masażem pleców czy głaskaniem po głowie. Bądźmy dla naszych partnerów również podporą i oparciem.

Categories: Rady 0 like

Comments are closed.