Kobieta kobiecie nierówna – to fakt znany każdemu mężczyźnie. Istnieje pięć głównych typów kobiet, wyróżnionych po zachowaniu przedstawicielek płci pięknej zarówno w łóżku, jak i poza nim.

Niedoświadczone i bojaźliwe

To kobiety, które zostały wychowane pod kloszem, gdzie seks był tematem tabu. Boją się zbliżeń, są niedoświadczone i niezbyt chętne, by się uczyć. Z reguły bardzo dobrze wykształcone i inteligentne, jednak nigdy nie będą dobrymi kochankami. Wpojono im, że zbliżenia służą tylko w celach prokreacyjnych i będą żyć według tego przekonania.

Żywe lalki

Kolejnym typem są kobiety, które choć lubią seks, zachowują się w łóżku całkowicie pasywnie. Mężczyzna dominuje i może robić z partnerką co zechce, o ile nie wymaga to zbytniego zaangażowania z jej strony. Z reguły preferują kilka niezbyt skomplikowanych pozycji i nie wykazują zainteresowania rozszerzeniem możliwości. Niektórzy mężczyźni lubią ten typ kobiet, acz są w zdecydowanej mniejszości. Seks z nią przypomina stosunek z gumową lalką.

Chętna, ale niedoświadczonatypykobiet

Te kobiety lubią seks i są nim żywo zainteresowane. Problem polega na tym, że są kompletnie niedoświadczone. Chcą się jednak uczyć i czerpać ze zbliżeń maksymalną przyjemność. Pomysłowością i entuzjazmem nadrabiają brak wiedzy. Tym typem są mogą być szczególnie zainteresowani starsi mężczyźni, którzy tęsknią za powiewem młodości i świeżości – ale nie tylko. Są to idealne partnerki dla panów, którzy lubią uczyć i podziwiać później swoje dzieło.

Onieśmielająca nieznajoma

Onieśmielająca kobieta spotkana na ulicy, która zapiera dech w piersiach należy właśnie do tego typu. Na pierwszy rzut oka, większość mężczyzn nie podejmuje próby kontaktu, sądząc, że jest to bezcelowe. O ile nie ma partnera życiowego, warto jednak spróbować. To kobiety doświadczone, świadome swoich umiejętności, które potrafią dać wiele przyjemności. Warunek jest tylko jeden – stały związek. Można być spokojnym o jej kontakty z innymi mężczyznami – nigdy nie zdradzi tego jednego jedynego.

Seksbomby

Ostatni typ kobiet, to prawdziwe mistrzynie zabaw łóżkowych. Najczęściej starsze, po trzydziestce, niesamowicie doświadczone. Seks z nimi zawsze jest doskonały – potrafią mówić o swoich pragnieniach i zaspokajać pragnienia mężczyzn. Nie mają nic przeciwko męskim wspomagaczom, takim jak Kamagra. Niestety, bardzo rzadko szukają partnerów na stałe. Związek z nimi będzie albo przelotny, albo skupiony tylko na aspektach fizycznych. Jeśli jednak uda się usidlić taki typ kobiety, można nazwać się szczęściarzem i czerpać dzięki niej niezapomniane przyjemności z seksu.

Categories: Rady 0 like

Comments are closed.