best swiss www.patekphilippe.to any extraordinarily exceptional high-level cutting-edge aspects sit down and watch.

fake rolex for sale is the perfect dexterity most typically associated with both, mental faculties also body.

here is a top richard mille replica supplier.
rolex replica for sale in usa deal with our society via an create your mind.
rolex swiss replica watches pre-owned exceptional project to instruct the emblem famous first rate proficient criterias.

Samotność to uczucie, którego nikt z nas nie chce doświadczać. Długotrwałe osamotnienie powoduje obniżenie nastroju, przygnębienie, a może nawet doprowadzić do depresji. Gdy jesteśmy samotni, czujemy się nieszczęśliwi i nierozumiani a w naszym życiu nie ma nikogo, z kim możemy dzielić codzienne radości i zmartwienia. Poczucie wyobcowania i izolacji jest niebezpieczne dla zdrowia psychicznego.

Człowiek pragnie nie tylko obecności drugiej osoby, wsparcia i rozmowy. Potrzebuje także miłości i wspólnego przechodzenia przez życie. Jednak istnieją osoby, dla których życie w samotności jest normą i ich własnym wyborem. Świadomie rezygnują z wchodzenia w związki i relacje, wolą żyć samotnie i nie czują się z tym źle. Dlaczego wybierają samotność i czy mogą być w ten sposób szczęśliwi?

Dlaczego wolimy żyć samotnie?

samotnyfacet

Samotność z wyboru jest mniej bolesna niż ta, na którą nie mamy wpływu. Osoby, które wybrały taki sposób na życie trwają w nim, nie dopuszczając do siebie nikogo, często w obawie przed odrzuceniem. Wolą trwać w sytuacji którą znają, nawet jeśli nie do końca im ona odpowiada, niż zdecydować się na zmiany i nowe okoliczności – są całkowicie zamknięci na wprowadzanie w swoje życie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń.

Takimi osobami kieruje więc niechęć do zmian i strach przed nowym – ważniejsze jest dla nich bezpieczne, spokojne i przewidywalne życie, nawet jeśli są nieszczęśliwi. Wielu samotnych decyduje się na taki stan, stale czekając na tę jedną, idealną i wymarzoną osobę. Nie chcą wchodzić w tymczasowe związki, które nie do końca im odpowiadają, wolą wciąż w samotności czekać na wielką miłość. Nie zauważają jednak, że zaślepieni poszukiwaniem osoby pasującej do ich wyobrażenia o ideale, tracą po drodze możliwość rozpoczęcia innych, ciekawych relacji i odrzucają zainteresowane nimi osoby. Ten rodzaj samotności z wyboru może trwać przez długi okres, a wymarzona miłość może nigdy nie nadejść.

Największą grupę tych, którzy decydują się na życie w pojedynkę, stanowią zranieni i skrzywdzeni w poprzednich związkach. Po zakończeniu toksycznej i niesatysfakcjonującej relacji, nie chcą od razu ponownie się wiązać lub mają problem, by na nowo komuś zaufać. Nadchodzi wówczas moment zachłyśnięcia się samotnym życiem – po jakimś czasie często przychodzi jednak żal i poczucie braku ukochanej osoby. Samotni poświęcają dużo czasu dla siebie – stawiają na rozwój i naukę, więcej pracują i często osiągają zawodowe sukcesy. Jednak ich życie prywatne nie wygląda zazwyczaj zadowalająco – chociaż zawodowo odnoszą sukcesy, czują się źle. Żyjących w samotności prędzej czy później dopada poczucie pustki i beznadziei.

W związku również można być samotnym

Bycie w związku również może wiązać się z poczuciem osamotnienia. Pomimo, że ukochana osoba teoretycznie jest blisko, w praktyce może to wyglądać zupełnie inaczej. Jeśli partnerzy nie wspierają się nawzajem, nie spędzają wspólnie czasu a jedyną motywacją, jaka trzyma ich razem to właśnie strach przed samotnością – można mówić w takich przypadku o osamotnieniu w związku. Dwoje ludzi jest ze sobą “z przyzwyczajenia” – nie potrafią oni powiedzieć, czy między nimi wciąż jest miłość. Wolny czas spędzają osobno i niewiele o sobie wiedzą, co więcej – nie chcą tej sytuacjo zmieniać. Ich wspólne życie sprowadza się często do mieszkania pod jednym dachem – wszelkie inne aspekty partnerstwa zanikają. Można powiedzieć, że trwanie w takiej relacji również oznacza wybór samotności – taki stan rzeczy można przecież próbować zmienić.

Wielu mężczyzn boryka się także z innym problemem, który może oznaczać dla nich pozostawanie samotnym z wyboru – są to kłopoty z potencją oraz zaburzenia erekcji. Cierpiący na schorzenia tego typu odrzucają możliwość wejścia w bliższą relację, gdyż boją się odtrącenia i ośmieszenia przed partnerką w intymnej sytuacji. Ich strach jest często bezzasadny, gdyż rozwiązanie problemu jest niezwykle proste – szczera rozmowa z lekarzem pozwoli na dobranie leku wspomagającego erekcję. Bezpieczne leki przyjmowane zgodnie z zaleceniami dają szansę na wejście w udaną i satysfakcjonującą relację.

 

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele preparatów np. popularny polski lek Maxigra.

Categories: Historie 0 like

Comments are closed.