Każda kobieta ma inne upodobania odnośnie partnerów seksualnych. Jedne lubią czułych, inne agresywnych – w dużej mierze zależy to od indywidualnego podejścia oraz masy innych cech wyglądu czy charakteru. Już Kamasutra podzieliła mężczyzn na pięć podstawowych typów w zależności od łóżkowych zachowań, ale również od cech fizycznych strefy intymnej. Oto ich krótka charakterystyka.

typy mężczyznMężczyzna – słoń

Ten typ mężczyzn wyróżnia się dużymi gabarytami – całego ciała jak i genitaliów. Są spokojni, flegmatyczni, wręcz melancholijni. Lubią, gdy to partnerka dominuje, więc z reguły to ona musi się znajdować na górze w trakcie stosunku. Zawsze pomocni, służą wsparciem kobiecie w życiu codziennym. Preferują partnerki otwarte i dobroduszne – wygląd ma dla nich mniejsze znaczenie.

Mężczyzna – źrebak

To mężczyźni o przeciętnym wzroście, ale penisie pokaźnych rozmiarów. Są bardzo impulsywni, ich gorący temperament często pociąga kobiety. Niestety, są też egocentryczni i dążą głównie do zaspokojenia własnych potrzeb seksualnych. Preferują partnerki, które nie potrzebują gry wstępnej i szybko osiągają spełnienie. Sytuacje, w których partnerka dominuje są nieliczne. Nie są to mężczyźni szukający możliwości założenia rodziny.

Mężczyzna – lampart

To kochanek idealny, szanujący i wielbiący kobiety, potrafiący zapewnić im spełnienie marzeń – również w łóżku. Jest czuły i namiętny, potrafi dostosować się do wymagań partnerki, samemu osiągając przy tym rozkosz. Wybiera panie mądre i inteligentne, z wysoką samooceną. Uwielbia chwalić się swoją partnerką, najlepiej jeśli zdobycie jej przysporzyło mu trudności. Sam o sobie mówi, że doskonale rozumie kobiety i wie, jak je traktować.

Mężczyzna – byk

Cechą wyróżniającą ten typ jest upartość. Bardzo konkretny – również w łóżku – uwielbia dominować nad partnerką. Choć długość penisa pozostawia wiele do życzenia, to jego grubość potrafi zrekompensować tę stratę. W sypialni są brutalni i skupieni na zaspokojeniu własnych potrzeb, czasem zapominając nawet o partnerce. Utrata zdolności seksualnych jest dla nich końcem świata, stąd i najczęściej stosują leczenie lekami, takimi jak Levitra. Mężczyźni ci potrzebują kobiet żywiołowych i energicznych, które jednak nie dają się łatwo zranić, a byk ranić potrafi. Gdy spotka prawdziwą miłość jest skłonny do wielkich poświęceń i zaczyna snuć dalekosiężne plany, również o rodzinie.

Mężczyzna – muł

To mężczyźni bardzo powolni i flegmatyczni – również w łóżku. Wielkość penisa jest spora, choć nie lubią wykorzystywać tego faktu w eksperymentach. Seks z nimi jest długi, ale mało urozmaicony. Dążą do spełnienia partnerki i chcą zaspokoić jej potrzeby. W związku całą władzę oddają kobiecie. Są doskonałymi ojcami i mężami, dogłębnie oddanymi rodzinie. Praktycznie nie zdradzają – ta jedna jedyna kobieta w ich życiu zawsze pozostanie jedna i jedyna.

 

Twórcą artykułu jest serwis Cialis sklep

Categories: Rady 0 like

Comments are closed.