Badania wykazują, że ponad połowa pań udaje w łóżku orgazm. Powodów takiego zachowania kobiet jest bardzo sporo, a czasem winnymi są sami panowie.

orgazm

Ku zadowoleniu partnera

Bardzo często mężczyźni zwyczajnie nie potrafią doprowadzić swoich partnerek do orgazmów. Wydaje im się, że są biegli w sztuce miłosnej i robią wszystko, by zaspokajać kochankę – od używania zabawek erotycznych, nawet po zażywanie środków typu Kamagra. Niestety, są to działania częściowo bezcelowe.

Panowie nie wiedzą, jaka strefa jest najbardziej erogenna w ciele ich kobiety, przez co nigdy lub prawie nigdy jej nie stymulują. Udawany orgazm jest również skutkiem wymuszonego lub nieprzyjemnego stosunku. Panie chcą w ten sposób jak najszybciej zakończyć nieprzyjemny dla nich obowiązek.

orgazm2Choroby

Udawanie orgazmu przez kobiety zawsze jest wynikiem chęci zadowolenia i zaspokojenia ambicji partnera. Nie zawsze jest to jednak wina mężczyzn. W niektórych przypadkach zdarza się, że powodem niemożliwości osiągnięcia spełnienia jest choroba lub zaburzenia hormonalne. Kłopotliwy jest również stres czy zmęczenie, dlatego przed stosunkiem warto sprawdzić nastrój kobiety na łóżkowe igraszki.

Zbyt częste wymuszanie seksu przez mężczyzn sprawia, że panie mogą mieć problemy z osiągnięciem orgazmu, nawet wtedy, gdy same mają ochotę na zbliżenie. W każdym przypadku warto porozmawiać z partnerem i pomóc mu naprowadzając na odpowiednią drogę. Nie warto również zatajać braku ochoty na seks, gdyż w przyszłości może to przynieść ogromne konsekwencje.

Categories: Rady 0 like

Comments are closed.