Każdy mężczyzna marzy o tym, aby być jak najlepszym kochankiem dla swojej kobiety. Warto znać kilka sposobów, które zagwarantują zadowolenie partnerki, a także podniosą naszą samoocenę. Kobieta, którą doprowadzimy do rozkoszy, zazwyczaj tym samym zrewanżuje się nam. Oto lista dziesięciu sposobów na skuteczne rozpalenie każdej kobiety.

rozpalickobiete

1. Całuj szyję i przygryzaj uszy.
Niby banalne, ale kobiety uwielbiają, gdy partner powoli, delikatnie muska i całuje ich szyję. Stopniowo kieruję się w stronę uszu, delikatnie je przygryzając. Większość kobiet potrzebuje czułości i delikatności. Takie zachowanie prędzej rozpali i pobudzi partnerkę do dalszego działania i igraszek erotycznych.

2. Podczas gry wstępnej partner powinien zająć się piersiami kobiety. Nie chodzi o natarczywe, siłowe i często bolesne uciskanie i ugniatanie piersi. Mężczyzna powinien delikatnie je masować dłońmi. Co jakiś czas powinien przechodzić do lizania i całowania sutków. Kobiece piersi są bardzo mocno unerwione, dzięki czemu odczuwają one ogromną przyjemność, o ile mężczyzna wie jak się z nimi obchodzić.

3. Uda kobiety.levitra bez recepty
Jeżeli jesteśmy już w okolicach pochwy kobiety i chcemy ją porządnie rozgrzać i rozpalić, to warto na moment zająć się jej udami. Wewnętrzna strona ud jest bardzo silnie unerwiona. Jest to miejsce, które delikatny dotyk, całowanie, lizanie, może doprowadzić kobietę do ogromnego uniesienia i przyjemności. Mężczyźnie nie powinni o tym zapominać podczas gry wstępnej.

4. Jeżeli mężczyzna planuje rozpalić kobiece zmysły, to powinien zdecydować się na przygotowanie relaksującej, ciepłej kąpieli. Powinien przygotować wannę pełną wody z pianą. Gdy już oboje do niej wejdą, stopniowo smarować kobietę olejkami, oraz delikatnie myć ciało kobiety. Chodzi o to, aby pobudzić jej zmysły. Nie powinien przechodzić do całowania, czy dotykania stref intymnych. Kobieta sama się tego będzie domagać. Gwarantowane, że będzie miała ochotę na coś więcej niż tylko wspólna kąpiel.

5. Jeżeli partner chce podczas stosunku jeszcze bardziej nakręcić i podniecić kobietę, to powinien zająć się jej stopami. Podczas penetracji pochwy członkiem, podnieś kobiece nogi i delikatnie całuj i liż stopy. Przesuwaj się powoli językiem od pięty, aż po palce i wsuwaj delikatnie do ust. Kobieta oszaleje z rozkoszy.

6. Zajmij się kobiecą łechtaczką.
Sposób na rozgrzanie kobiety i doprowadzenie jej do orgazmu, a także zachęcenie do dalszych igraszek, to zajęcie się łechtaczką partnerki. Warto zniżyć się w okolice jej pochwy i delikatnie lizać i masować łechtaczkę. Tak pobudzona kobieta, stopniowo będzie robiła się coraz bardziej dostępna i mokra. Jeżeli partner ma problemy z penetracją, ponieważ, kobieta nie jest dostatecznie nawilżona, to delikatne zabawy z łechtaczką na pewno odmienią tę sytuację.

7. Panuj nad erekcją i wzwodem.
Wielu mężczyzn nie zwraca na to uwagi, ale kobiety naprawdę uwielbiają długą i intensywną penetrację pochwy. Ważna jest wcześniej odpowiednia gra wstępna. Facecie mają często problemy z utrzymaniem erekcji przez dłuższy czas. Jeżeli bardzo chcesz zapewnić swojej kobiecie rozkosz i zadowolenie, a masz problemy z erekcją, to warto zdecydować się na środki farmaceutyczne, które poradzą sobie z problemem. Dobrym środkiem jest Cialis bez recepty, który działa już po 30 minutach od zażycia. Dzięki temu na pewno rozpalisz kobietę, długim i upojnym stosunkiem.

8. Zwracaj się do niej pieszczotliwie.
Kobiety uwielbiają, gdy mężczyźni zwracają się do nich pieszczotliwie i ze zdrobnieniami. Powiedz do niej kwiatuszku, motylku, a na pewno zrobi się jej przyjemniej.

9. Klaps w pośladek.
Jeżeli pragniesz rozpalić kobietę i dać jej do zrozumienia, że liczysz na coś więcej, to daj jej klapsa. Najlepiej w miejscu publicznym i szepnij na ucho sprośne słówko. Kobiety uwielbiają klapsy, czują, że są dla mężczyzny atrakcyjne.

10. Patrz kobiecie prosto w oczy.
Rozpal zmysły kobiety mówiąc jej jak bardzo jej pragniesz i patrząc jej prosto w oczy. Nie ważne czy dopiero zaczynasz grę wstępną, czy jesteś w trakcie stosunku, na pewno rozpalisz zmysły partnerki.


 

Po więcej informacji jak postępować z kobietami zapraszam na stronę http://www.aptekakamagra.pl/leki-na-potencje.html

Categories: Rady 1 likes

Comments are closed.