Kamagra na potencję

Męska potencja seksualna może być lepsza lub gorsza. Gdy pogarsza się i nie chce się polepszyć, a przyczyną są kłopoty z erekcją, jest na to rada. Lekiem, który pomaga w osiąganiu pełnej formy seksualnej jest kamagra. Lek pochodzi z Indii, gdzie produkowany jest przez koncern Ajanta Pharma. Początkowo przeznaczony na wewnętrzny rynek, obecnie sprzedawany jest na całym świecie, stosowany przez miliony mężczyzn i polecany przez specjalistów. Jak każdy lek, kamagra zawiera substancję chemiczną odpowiedzialną za efekt w postaci erekcji. Substancją tą jest sildenafil, który działa na transport krwi do jamistych ciał w prąciu. Sildenafil rozkurcza naczynia, którymi krew doprowadzana jest do prącia. Dzięki temu ukrwienie tej części męskiego narządu intymnego jest lepsze i możliwa jest erekcja.

Efekty stosowania kamagry

Najważniejszym efektem stosowania kamagry jest czasowa zdolność do osiągania wzwodu. Zdolność ta trwa mniej więcej 6 godzin. Lek uaktywnia się po trzydziestu minutach po przyjęciu. Odczucie, że działa pojawia się dopiero wtedy, gdy mężczyzna jest pobudzony erotycznie. Pobudzenie erotyczne jest efektem naturalnej stymulacji podczas gry wstępnej. Naukowcom udało się zminimalizować kamagra skutki uboczne. Między innymi dlatego, lek ten jest tak popularny i tak ceniony przez użytkowników. Kolejną zaletą specyfiku są silne doznania seksualne, a także opóźnianie momentu ejakulacji. Kamagra daje także efekt psychologiczny. Jest nim zmiana stosunku mężczyzny do samego siebie i do seksu. Mężczyzna mogący znowu uprawiać seks i zaspokajać partnerkę postrzega siebie jako pełnowartościowego faceta. Przestaje się bać porażki i podchodzi do seksu bez lęku, napięcia i stresu. Paradoksalnie właśnie to sprawia czasem, że zaburzenia erekcji cofają się i można osiągać ją bez pomocy leku.

Jakie są kamagra skutki uboczne?

Jak wspomniano wyżej, skutki te zminimalizowano prawie do zera. Zdarza się jednak, że występują. Po leku mogą wystąpić niezbyt nasilone bóle i zawroty głowy. Można też odczuwać nieznaczne zaburzenia widzenia. Bardzo rzadko zdarzają się nudności i uczucie zapchanego nosa. Negatywne objawy po zażyciu leku mogą nasilać się, gdy zażywamy go niezgodnie z zaleceniami widocznymi w ulotce. Chodzi o łączenie leku z alkoholem, z innymi lekami obniżającymi ciśnienie tętnicze, korzystanie z leku przy uczuleniu na sildenafil i przedawkowywanie go. Maksymalna bezpieczna dawka na dobę to 100 mg.
Categories: Zdrowie 0 like

Comments are closed.